Milan merr një fitore në limite dhe shpreson akoma, Liverpool fiton për statistika (VIDEO)

Milan ka arritur të marrë një fitore të artë në minutën e 87’ pas një krosi të Kessie.

Italianët kanë rihapur shpresat në grup ku me këtë fitore ngjiten në vendin e tretë me 4 pikë njësoj si Atletico Madrid.

Kuqezinjtë kanë ende shpresë në ndeshjen e fundit të grupeve ndaj Liverpool-it.
Atletico Madird 0-1 Milan

Liverpool nga ana tjetër ka marrë një fitore modeste me rezultatin 2-0 me golat e Alcantara dhe Salah.
Spanjolli realizoi një supergol nga distanca./h.ll/albeu.comShtuar 24.11.2021 22:52