Kun Aguero gati për konferencën e lamtumirës, në “Camp Nou” Guardiola dhe Begiristain

Ashtu siç u bë e ditur ditën e djeshme, Kun Aguro do të dalë në konferncë për shtyp ditën e sotme për t’i dhënë lamtumirën futbollit të luajtur për shkak të problemeve në zemër në moshën 33-vjeçare.

Gjithçka është gati në stadiumin Camp Nou  dhe Aguero pritet të dalë nga momenti në moment teksa orari zyrtar është 12:00.

Në stadiumin nuk mungon edhe trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola i cili nuk ka dashur të humbasë takimin me ish-lojtarin e tij të “citizens” që ka bërë historinë. /albeu.com


Shtuar 15.12.2021 12:05