Konfirmohen dy raste me Covid-19 te Juventus

Pak çaste pas konfirmimit zyrtar të Inter-it për tre rastet me Covid-19, Juventus ka deklaruar gjithashtu se ka lojtarë të prekur nga ky virus në ekipin e tyre.

Bëhet fjalë për Arthur dhe Pinsoglio, të dy të prekur me Covid-19.

Lojtarët janë duke zbatuar protokollin dhe janë të izoluar./h.ll /albeu.com


Shtuar 31.12.2021 13:56