Ish e dashura joshëse e futbollistit kosovar revoltohet me ndjekësit: Vithet i kam të miat (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë lidhja e futbollistit kosovar, Lirim Kastrati me kroaten Angela Simak ishte kryefjalë në mediat rozë. Dyshja u shfaqën në rrjet shumë të dashuruar, por kjo jo për shumë kohë pasi ata fshinë çdo “gjurmë” që kishin me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Angela është revoltuar me komentet e shumta të ndjekësve që e akuzojnë për operacione plastike, pasi ajo gëzon forma shpërhtyese të cilat i ekspozon mjaftueshëm.

Pas akuzave se ajo ka bërë vithet operacion, Angela nuk ndejti pa reaguar.

“Vithet e mia janë nga puna e madhe në palestër”, shprehet ajo në Instagram.

Vihet re se Anglea dhe Lirim Kastrati vazhdojnë të ndiqen në Isntagram dhe dyshimet se ata po rikthehen me njëri-tjetrin janë të hapura./albeu.com/

Shtuar 5.06.2021 10:47