Ibrahimovic, qëllimi i fantashkencës: Një ditë normale në punë (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic shpërndau këtë video në rrjetet sociale dhe shtoi: “Një ditë normale pune”.

Në pamjet që ka publikuar Ibra, shihet një supergol ndër vite  i realizuar gjatë një seance stërvitore me Los Angelos. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic)

Shtuar 28.01.2022 22:05

Tags: