Gratë e futbollistëve më të kërkuara në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Evropiani është në fazën e eliminimit direkt tashmë, me 16 ekipe që janë klasifikuar për 1/8. Shumë futbollistë kanë spikatur në këtë kampionat dhe si rrjedhojë, ka nisur të flitet për ta jo vetëm për atë që bëjnë në fushë, por edhe për jetën e tyre personale, veçanërisht për partneret e tyre.

Shumica e tyre i mbështesin partnerët nga stadiumi dhe gjithmonë postojnë foto, ndërkohë që numri i ndjekësve në rrjetet sociale rritet gjithmonë e më shumë.

Në galerinë e fotove ju prezantojmë me gratë e futbollistëve më të kërkuara në internet. Zbuloni se kush janë ato.

Georgina Rodríguez (Cristiano Ronaldo)

Izabel Goulart (Kevin Trapp)

 

Anna Lewandowska (Robert Lewandowski)

Jessica Melena (Ciro Immobile)

 

Marina Luczenko (Wojciech Szczczyny)

Vlada Sedan (Zichcenko

Izabel Kovacic (Mateo Kovacic)

Maria Luisa Jacobelli (Mbappe)

Jessica Aidi (Marco Verratti)

Ines Degener (Bernardo Silva)

 

 

 

 

 

 


Shtuar 25.06.2021 23:35