Formacionet zyrtare: Spanjë-Suedi (FOTO LAJM)

Sot në orën 21:00 do të luhet sfida e Grupit E mes Spanjës dhe Suedisë.

Dy skuadrat duan të nisin rrugëtimin në “Euro 2020” në mënyrë më të mirë, ndaj duan vetëm fitore. /albeu.com/

Formacionet zyrtarei i gjeni më poshtë:

Shtuar 14.06.2021 20:16