Dikur i buzëqeshur para TV, sot ylli i madh i futbollit anglez, a mund ta merrni me mend se kush është?

Një yll aktual i Chelsea dhe i kombëtares së Anglisë ka postuar një foto të adhurueshme të tij si një fëmijë në Instagram, por askush nuk është në gjendje ta identifikojë se kush është.

Lojtari e ka shpërndarë këtë foto në ditën e tij të lindjes, pak kohë më parë.

Pastimi në fjalë tashmë ka grumbulluar 350 mijë pëlqime pasi u postua mbrëmjen e së martës. Fotoja e lezetshme tregon një vogëlush të buzëqeshur të veshur me pizhme para televizorit.

Nëse ende nuk e kani indentikuar, kjo buzëqeshje i takon Mason Mount i cili mbushi 23 vjeç të hënën. r.t/albeu.com


Shtuar 12.01.2022 12:18