SEKRETI/ Si të dukeni më e gjatë nga sa jeni? Këto 5 truke do ju lënë “pa fjalë” (FOTO LAJM)

Dëshira për t’u dukur sa më e gjatë shpeshherë i detyron femrat të mbathin taka të larta, por në qoftë se jeni nga ato vajza/gra që dashurojnë të sheshtat dhe jeni masë e vogël ”petite” s’keni pse privoheni nga kjo kënaqësi.

Të jesh e shkurtër nuk ka asgjë të keqe, por të dukeni edhe më e shkurtër falë gabimeve që bëni me veshjet, është diçka që mund ta shmangni.

Për këtë arsye po sjellim për ju disa truke shumë interesante që do ju ndihmojnë të dukeni e gjatë edhe nëse jeni 1.52 cm dhe peshoni 47 kg./albeu.com/


Shtuar 12.01.2022 12:12