Coutinho do të arrijë 100 ndeshje me Barcelonën, nuk ka bonus për Liverpoolin

Variablat e nënshkrimit të Coutinhos nga Barça kanë rihyrë në skenë tani që ai do të plotësojë 100 perfromaca me fanellën katalanase.

U fol se arritja e të qindtës do të nënkuptonte një bonus shtesë për të paguar Liverpool-in , por, sipas ‘Mundo Deportivo’, nuk është ashtu.

Burimet e konsultuara me këtë mjet mohojnë ekzistencën e kësaj klauzole , si dhe mediat angleze, të cilat i kanë bërë të njëjtën pyetje të gjithë rrjetit. Kështu, Koeman do të jetë në gjendje ta rreshtojë Cou pa bërë ndonjë kosto shtesë. /albeu.com


Shtuar 26.10.2021 09:09