Chelsea i bën urimin special Brojës për ditëlindje! Pret dhuratën në mbrëmje nga Shqipëria

Ylli i kombëtares shqiptare Armando Broja feston ditën e sotme 22 vjetorin e lindjes. Klubi i Chelsea i ka bërë një urim special në facebook.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chelsea FC (@chelseafc)


Kujtojmë që prej muajsh Broja mungon në fushën e blertë për shkak të një dëmtimi. Shpresojmë që kombëtarja kuqezi t’i bëjë një dhuratë brojës duke mpostur Poloninë mbrëmjen e sotme në “Air albania”.

Edhe AlbEu.com i uron Brojës edhe 100 vite të tjera, si dhe shumë fat në karrierë dhe në jetë.


Shtuar 10.09.2023 15:52