Bayern bën detyrën dhe “blindon” kreun (VIDEO)

Bayern ka bërë detyrën në shtëpi.

Skuadra e Niegelsmann ka fituar 2-1 ndaj Freiburg me golat e Goretzka 30′, dhe Lewandowski 75′.

Ndërkohë, Jaberer realizoi golin e vetëm në limit.

Pas 11 javësh Bayern mban vendin e parë me 28 pikë. /albeu.com/


Shtuar 6.11.2021 17:25