Barcelona i mbyll derën Dani Alves

Javën e kaluar Dani Alves u pa në rrugët e Barcelonës dhe u diskutua shumë në media për një rikthim të mundshëm të tij tek ekipi Barcelonës.

38-vjeçarit i skadon kontrata me ekipin Brazilian të Sao Paolo-së dhe u përfol se ishte gati të rikthehej tek ish-ekipi i tij.

Por siç shkruan “Mundo Deportivo”, Barcelona i ka bërë të qartë mbrojtësit 38-vjeçar që nuk është në planet e tyre./albeu.com


Shtuar 18.10.2021 11:25