Aventura e Luuk de Jong me Barcelonën ka përfunduar, një hap larg skuadrës së njohur

Aventura e Luuk de Jong te Barcelona tashmë ka marrë fund.

Pak muaj pas ardhjes së tij në formë huazimi nga Sevilla, ulmuesi holandez, i kërkuar nga Koeman dhe jashtë planeve të Xavit, sipas Mundo Deportivo është një hap larg kalimit në Cadiz, marrë nga TuttoMercaoWeb.

Marrëveshjet mes klubeve, Barça, Sevilja dhe Cadiz, tashmë ekzistojnë dhe mbetet vetëm po e fundit e lojtarit që mund të mbërrijë në këto orë. /albeu.com/


Shtuar 25.12.2021 11:15