Asnjë ofertë e katërt nga Barcelona për Lewandowskin, polaku “rebelohet” me Bayern

Nga Gjermania janë të sigurt: Barcelona nuk do t’i paraqesë një ofertë të katërt Bayern Munich për të sjellë Robert Lewandowskin në Spanjë.

E shkruan BILD, duke shpjeguar se si, megjithatë, sulmuesi polak po mendon të “rebelohet” me Bayernin dhe të mos paraqitet më 12 korrik të ardhshëm në takimin e skuadrës. /albeu.com/

Shtuar 1.07.2022 21:20