A do ulet në stol Koeman ndaj Levantes? Ja sondazhi i Marca (FOTO LAJM)

Barcelona barzoi dje ndaj Cadiz duke regjistruar ndeshjen e 3 radhazi pa fitore, 2 në kampionat dhe një në Champions.

Presioni te Koeman është rritur, madje kanë dalë emra për stolin e ri të Barcelonës.

Në një sondazh të Marca me pyetjen: A do jetë stol Koeman për ndeshjen ndaj Levantes? Tifozët u përgjigjën me 57% “Po” dhe 43% “Jo”.

 

 

 


Shtuar 24.09.2021 08:48