U “kap mat” me Atdheun? Bora Zemani thyen heshtjen dhe tregon të vërtetën e fotove (FOTO LAJM)

Në media po vazhdon të flitet për një lidhje të mundshme mes Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani.

E lodhur nga gjithë ç’flitet lartë e poshtë, Bora vendosi t’i sqarojë të gjithë me një postim:

“Mqs më kanë pyetur qoftë në Insta, qoftë familjarët dhe duan të sqaroj këtë video..

Video e “kapjes mat” është hedhur para nja dy muajsh në YouTube dhe prap është komentuar keq, por s’kam dashur të reagoj për çdo lajm që del. Por mqs qënka rinxjerrë e shitet si e tanishme po ju them që është bërë gjatë tour-it. Këtu jemi në Shkodër ku kemi ndaluar i gjithë stafi për drekë. Ndaj boll me këto lajme se u bë bajat”.

Më herët, në një tjetër pyetësor, Bora pranoi se është beqare.


Shtuar 24.09.2021 08:36