Tragjedi! 1 javë më parë i vdiq burri, pedagogia e njohur ndërron jetë nga COVID-19

COVID-19 i ka marrë jetën pedagoges së njohur Vjollca Karapici pas një lufte të gjatë me këtë virus.

Mësohet se Karapici ishte e shtruar tek Infektivi prej disa ditësh.

Burimet bëjnë me dije se vetëm një javë më parë, po nga COVID-19, është ndarë nga jeta dhe bashkëshorti I saj Fatmir Karapici.

Vijon… /albeu.com/

 

 

Shtuar 13.03.2021 10:30