Vjen në jetë Neonick, moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOOT LAJM)

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi dhe moderatorja shqiptare, Xhesi Muçaj u bë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Xhesi mbrëmjen e djeshme duke zbuluar edhe emrin e veçantë të djalit, Neonick.

Më e lumtur se kurrë moderatorja I ka kushtuar birit të saj fjalët më të ëmbla.

“Ti se ke iden sesa shume të duam unë dhe babi jot, se ke iden sesa shumë njerëz janë gëzuar për ty dhe sesa shumë të duan.
Dy gjyshërit e tu të kanë bekuar nga lart që ti të vije i shëndetshëm, i bukur dhe plot lumturi në jetën tonë. Te duam.”, ka shkruar Xhesi për djalin e saj të parë./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesi Muçaj (@xhesimucaj)


Shtuar 19.05.2021 09:21