Shkëlqen në “Big Brother VIP”, por a do ta njihnit Beatrix Ramosajn para ndërhyrjeve (FOTO LAJM)

Ndërhyrjet estetike janë bërë të pashmangshme, e sidomos për fytyrat publike që këto ndërhyrje i konsiderojnë normale. Por të njëjtëve persona nuk i pëlqen kur publikohen foto para operacioneve estetike dhe kjo për fatin e keq ndodh shpesh.

Sot është rradha e bukuroshes Beatrix Ramosaj. Këngëtarja është monetalisht banore në shtëpinë e “Big Brother VIP” ku duket mjaft simaptike nga mëngjesi në darkë.

Por shikoni fotot e mëposhtme për të kutjuar si dukej ajo më parë.

Nuk mund të themi se këngëtarja e ka tepruar me ndërhyrjet, por janë mjaftueshëm për të rënë në sy ndryshimi.

Kujtojmë se pak ditë më parë në “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj pranoi se ka bërë operacion gjoksin, për ta zmadhuar.

‘’Kam operuar gjoksin. E kam operuar para pesë vitesh. Mamin e pyeta nëse duhet t’ja tregoja njerëzve por ajo më tha me shaka se gjoksi im dukej që nga avioni”, ka deklaruar ajo./albeu.com/


Shtuar 20.11.2021 09:39