Shifër e çmendur! Françeska veshi mbrëmë fustanin që planifikoi për finale

Një prej të ftuarave të mbrëmjes së djeshme në “Cherry On Top” ka qenë ish-konkurrentja e “BBV3” Françeska Murati, rrugëtimi i së cilës mbaroi shumë pranë finales.

Përveçse deklaratave të bëra në intervistë vëmendje mori dhe paraqitja e Françeskës në emision, ashtu sikurse është mbajtur mend dhe në çdo “Prime”, një look elegant, i kuruar dhe me shifra marramendëse.

Me një look plot 17,480€ është paraqitur Françeska në emisionin djeshem.

Fustani të cilin e planifikoi të vishte në finale, i firmës Chanel kushtoi plot 11,620€, varësja Chanel 1.750€, vathët Chanel 1.100€, rripi i mesit 1,150€ dhe këpucët përsëri Chanel 1,860€.

@what.they.wearin

TOTAL: 17,480€! Franceska Murati wearin Chanel Dress (11,620€), Chanel Necklace (1,750€), Chanel Earrings (1,100€), Chanel Belt (1,150€) and Chanel Shoes (1,860€) #franceskamurati #chanel #bigbrothervipalbania #bbvipal

♬ original sound – MELINDA

 


Shtuar 25.05.2024 08:07