Publiku vendosi, ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother Vip

Të gjithë banorët ishin në një nominim të përgjithshëm gjatë këtyre ditëve.

Kjo erdhi si pasojë e thyerjes së shpeshtë të rregullave të ‘’Vëllait të Madh’’.

Pas Palomës, i ndëshkuari tjetër i pubikut për këtë rebelizëm duket se ishte Sabiani.

Ai u eleminua gjatë spektaklit të sotëm, duke lënë kështu përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Largimi i tij u pasua me shumë lot dhe emocione nga banorët e tjerë./tch


Shtuar 2.11.2021 22:41