Partnerin refuzon ta zbulojë, por Aurela Hoxha publikoi foton e parë nga shtatzënia (FOTO LAJM)

Lajmi se Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë la “gojë hapur” gjithë ndjekësit dhe fansat e modeles derisa ajo e pranoi vetë dhe publikoi më në fund foto me të birin e saj, Alaron.

Së fundmi Aurela ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit dhe ka shuar disa kuriozitete të tyre.

Dikush i ka kërkuar foto kur ajo ishte në pritje të ëmbël dhe më në fund ajo ka publkuar diçka.

Njësoj si shtatzania edhe bashëshorti i Aurela Hoxhës mbetet “mister”, por në këtë bisedë me ndjekësit ajo ka zbuluar se ai nuk është shqiptar, por prap nuk ka pranuar ta zbulojë atë./albeu.com/


Shtuar 21.08.2021 09:28

koment