DETAJE/ Vrasja në Vlorë, 25-vjeçari u qëllua me një plumb në kokë, kujt dyshohet se i përket makina ku u gjet pajetë

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e 25-vjeçarit në Vlorë.

Burime bëjnë me dije se ai është qëlluar me një plumb në kokë.

Në makinën “Fiat Punto” ku i riu u gjet pa shenja jete, nuk kishte asnjë dokumentacion.

Ngjarja ka ndodhur në një rrugë dytësore në vendin e quajtur “Qafa e Topit”.

Makina dyshohet të jetë në pronësi të një vajze nga Tirana, me të cilën policia po tenton të komunikojë.

Policia dhe grupit hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 21.08.2021 09:33

Tags: ,