Nuri i shtatzënisë, Orinda publikon sërish foto me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë, nëpërmjet kometeve të dyshimta dhe fototve ku Orinda dhe Turi preknin barkun e moderatores u ngritën dyshimet për një shtatzëni të mundshme të saj.

Orinda u mundua fillimisht të mohoj zërat duke publikuar një foto ku barku i dukej mjaft i sheshtë.

Por vetëm 4 ditë më parë ajo publikoi foto krah Turit dhe çifti dha lajmin e ëmbël që gezoi shumë edhe gjithë ndjekësit e dyshes.

Orinda ka ndërruar së fundmi edhe foton e profilit në Instagram ku veshur me një fustan të zi, barku I duket akoma më shumë dhe moderatorja shkëlqen./albeu.com/


Shtuar 19.03.2021 10:57