Nuri i shtatzënisë, Loredana ndryshon look dhe duket yll

Kur lajmet e ribashkimit të Mozzik dhe Loredanës kanë rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikur dhe fasave të çiftit, Loredana konfirmon papritur shtazëninë e dytë.

Me një palë këpucë bebi dhe një foto të Mozzik ku thotë se është babai më i mirë në botë, Loredana i ka treguar të gjithëve se ajo dhe partneri i saj, Mozzik po presin fëmijën e dytë.

Së fundmi Loredana është shfaqur në Instagram me një look komplet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Më flokët e gjata, kaçurrela dhe brune, repreja shkëlqen me këtë look dhe me siguri një dorë të bukurisë ja ka dhënë edhe pritja e ëmbël./albeu.com/

 

Shtuar 23.03.2021 02:03