Nënë për herë të dytë, Zaimina Vasjari publikon foton e parë me të birin (FOTO LAJM)

Ditën e sotme, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë dhe ka sjellë në jetë djalin e saj dhe të Klodian Asllanit.

Ka qenë ky i fundit i cili bëri të ditur fillimisht lajmin duke zbuluar edhe emrin që kanë përzgjedhur për vogëlushin e tyre, Kamar.

Vetëm pak minuta më parë edhe Zaimina ka reaguar në Instagram duke publikuar edhe nëj foto me dorën e djalit të saj të porsalindur.

“KAMAR ASLLANI 21.03.2022
Fytyra jote e embel i shtoi dozen e lumturise portretit tone familjar! Sot te mbaj ne duar ty drita ime qe ashtu sic ke emrin ashtu eshte edhe pesha jote ne shpirtin tim KAMAR. Zot faleminderit”, shkruan këngëtarja./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari)