“Në të mirë e në të keq”, Sonila Meço pozon krah Adi Krastës dhe zbulon marrëdhënien speciale (FOTO LAJM)

Gazetarja Sonila Meço ka publikuar së fundmi një foto me ish kolegun e saj në “Agon Channel”, Adi Krastën.

“Me Adin, në të mirë e në të keq. Vëllai i madh është aty për mua”, shkruan Sonila Meço duke zbuluar kështu edhe marrëdhënien speciale që gëzojnë përtej profesionit.

Gjithashtu edhe Adi Krasta ka shprehur respektin dhe vlerësimin për sonila Meçon publikisht duke e vlerësuar atë si gazetaren më serioze në vend./albeu.com/