“Mizerje nuk përfaqëson gruan shqiptare”/ Degradon debati Julia-Egla (VIDEO)

Mbrëmjen e kësaj të enjteje, Julia dhe Egla kanë ndezur sërish debate me ofendime të rënda. Dy aktoret duket që nuk e simpatizojnë njëra-tjetrën dhe në shtëpinë e “BBV” do i gjejmë gjithmonë duke debatuar, por sot kanë kaluar limitet.

Teksa i thotë se nuk mund të përfaqësojë një grua shqiptare figura e saj, Julia e ofendon Eglën duke e quajtur ‘copë mishi me dy sy’. Pjesa tjetër e debatit, vijon gjithashtu me ofendime për të cilat produksioni nuk ka bërë vërejtje.

Debati në videon më poshtë:

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 


Shtuar 29.02.2024 18:57

Tags: , , ,