Mevlani i dedikoi këngën dhe i kërkon rikthim? Vjen reagimi i menjëhershëm i Ledjanës (FOTO LAJM)

Pak orë pas publikimit të fotos së Mevlan Shabës në rrjetet e tij sociale ku shkruante tekstin e kenges se tij te fundit ku te gjithe po aludojne se eshte dedikim per Ledianen: “Jemi dasht po sjemi bashk”

Vetëm dy orë më pas ka reaguar ish-konkurentja e Përputhen Ledjana.

Ajo gjithashtu ka publikuar një foto të sajën ku krahas saj shkuran: Dashnisë,edhe karakteri i frikësohet.

Dyshja janë komentuar shumë për lidhjen e tyre, por vetëm pak kohë më parë deklaruan se i kanë dhënë fund romancës.
Ata e kanë pranuar pëlqimin për njëri tjetrin dhe shpesh herë thumbojnë njëri tjetrin nëpërmjet statusve tëndryshme dhe këngëve të publikuara në rrjetet sociale. Nuk dihet nëse do të ketë ndonjë rikthim të tyre apo jo.


Shtuar 10.07.2021 12:35