Më në fund! Ndodh puthja, konkurrentët që dolën çift nga “Përputhen” (VIDEO)

Puthja mes Brunos dhe Florjanës ndodhi më në fund, dje në Për’puthen Prime.

Mes dritave dhe rikthimit të momenteve më të bukura të të dyve, surpriza e Brunos për Florianën i la të gjithë pa fjalë.Në një ambient jashtë studios, ai ia mbylli sytë Florjanës për të mos zbuluar asgjë nga surpriza.

Ai e mbajti në krahë gjatë rrugës që të mbërrinin sa më shpejt tek ambienti special posaçërisht për të.Më në fund ndodhi puthja që të gjithë mezi e prisnin.

Pas puthjes, Bruno dhe Florjana vendosën të largohen së bashku nga Për’puthen.

Mes shumë emocioneve Bruno i kërkoi ta linin këtë rrugëtim dhe Florjana pranoi.

Para se të largoheshin ata kërcyen për herë të fundit në skenën e Për’puthen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)


Shtuar 20.03.2022 09:53