Më në fund! Kush i “bashkoi” motrat Libohova pas 5 vitesh (FOTO LAJM)

Rreth një vit më parë, Albeu.com ju bëri të ditur se dy ikonat e ekranit shqiptar, motrat Libohova nuk flasin prej vitesh. Që atëherë në rrjet qarkullojnë shumë hipoteza për prishjen e marrëdhënies së tyre.

Hatërmbetja mes Irmës dhe Erandës u risoll në vëmendje edhe në festivalin e Festivalit të Këngës në RTSH ku këtë vit risolli në skenë këngë të paharrueshme të performuara ndër vite në Festival.

Ishte Irma ajo e cila refuzoi ftesën për të rikthyer këngën me motrën e saj, Erandën e cila u shfaq në festival.

Por së fundmi vajzat janë shfaqur në një event sëbasku. Ka qenë një aktivitet i organizuar nga FSHF, të cilat motrat nuk e kanë refuzuar edhe pse janë gjendur të dya prezente.

Si Irma, ashu edhe Eranda kanë ndarë në profilet e tyre në Instagram foto me fanellën kuqezi. Shpresojmë që kjo fanellë të jetë ogurmirë dhe të shuaj hatërmbetjet mes tyre./albeu.com/