Luizi mahnit fansat me një foto të së bijes këtë mëngjes

Mëngjesin e kësaj të diele këngetari shumë i dashur për publikun , Luiz Ejlli ka postuar në Instagram një foto me vajzën e tij Luna Mari .

Sic duket pas një mbremje të gjatë tek festa e Big Brother VIP Albania 3 ku Luizi  ishte i ftuar për të performuar,  është kthyer tek famija e tij ku po  shijon disa momente me vajzen e tij te sapo ardhur ne jete, pasi sic thote kengetari kjo verë ka për të qëne e mbushur me koncerte e si rrjedhoje dhe larg famijes.

 


Shtuar 28.05.2024 14:03