VIDEO/ Egla dhe Luizi kërcejnë në skenën e “After Party” BBV

Siç ndodh çdo vit, është organizuar një festë me të gjithë konkurrentët pas përfundimit të reality show-t “BBV3”.

Sakaq, “After Party” i “BBV3” ka bërë bashkë shumë personazhë të njohur mbrëmjen e sotme. Dy prej tyre ishin dhe fituesi i edicionit të dytë dhe fituesja e edicionit të tretë të “BBV3”, Luizi dhe Egla.

Sakaq, të dy fituesit janë bërë bashkë mbrëmjen e sotme teksa kanë dalë në skenë duke kërcyer nën ritmet e projektit më të ri muzikor të Luiz Ejllit.

View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

 


Shtuar 28.05.2024 11:34

Tags: , ,