Kunata feston ditëlindjen, Dafina Zeqiri bën urimin e ëmbël (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Dyshja nuk i kursejnë fotot apo dedikimet romantike në rrjete sociale, madje lidhjen e kanë bërë dhe familjare.

Motra e Dj Geek feston sot ditëlindjen dhe Dafina ka bërë një gjest shumë të ëmbël për të. Ajo e ka uruar publikisht në Instagram.

Dafina ka publikuar një foto të “kunatës” pranë të birit dhe krahas fotos ka shkruar “Gëzuar ditëlindjen”, shoqëruar me një zemër të bardhë.


Shtuar 11.04.2021 17:40