“Ke boll lekë, lëre televizionin”, si përgjigjet Alketa Vejsiu ndjekësve (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu prej vitesh është pjesë e ekranit si një nga moderatoret më të suksesshme shqiptare. Por siç tregon nuk e ka menduar kurrë të heqë dorë pasi e ka pasion.

Një nga fansat e ka pyetur se sa herë në ditë, i thotë vetes se ka boll lekë, prandaj duhet ta lëre tv.

“Dashuritë dhe pasionet nuk blihen me para! Do punoj sa të kem forcë”, u përgjigj Alketa.


Shtuar 14.12.2021 10:13