I frymëzuar nga ish-partnerja, Ylli Limani publikon albumin “Lshoja Zanin” (VIDEO)

“Lëshoja Zanin”, është albumi më i ri i publikuar nga Ylli Limani.

Albumi është një “EP” i cili përbehet nga pesë këngë të cilat janë: “Gënjeshtare”, “Qaj”, “Vonë”, “Çka Nëse” si dhe “Lëshoja Zanin”.

Kësaj here Limani erdhi me këngë solo dhe siç ka zbuluar më herët, frymëzimin e ka marrë nga një histori e shkuar dashurie.

Kujtojmë se projekti i fundit i Yllit është bashkëpunimi me Ermal Fejzullahin, i cili po ashtu është pritur mjaft mirë nga publiku.


Shtuar 6.12.2021 11:46