Feston sot ditëlindjen/ Megi Pojani nuk përmbahet dhe poston FOTON e saj +18, i mbulon të pasmet me…

Moderatorja e njohur, Megi Pojani vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetin social “Instagram”, ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo sot feston ditëlinindjen, ku gjithashtu nuk munguan dhe urimet nga miqtë e saj.

Një foto e cila tërhoqi vëmendje, ishte një ripostim i bërë nga moderatorja, ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto, ku Megi ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë për ti mbuluar.


Shtuar 22.05.2024 19:01