Enca dhe partneri i saj nuk kanë “limite”, publikohet VIDEO në momente intime në një klub nate

Prej disa kohësh tashmë, jemi mësuar të shohim momente romantike mes këngëtares së njiohur, Encës dhe të dashurit të saj Mickey Neblett, të cilat duket se nuk kanë të ndalur.

Së fundi ishte Nablett, ai i cili ndau një video pasionante por edhe të nxehtë me këngëtaren.

Ata shihen në një klub nate teksa shkëmbejnë “French Kiss”.


Shtuar 16.11.2023 18:14