E rëndë, majmuni i merr jetën 10-vjeçarit

Një 10-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht pasi u sulmua nga një majmun. Ngjarja ka ndodhur pranë një tempulli në Indi.

I mituri dhe miqtë e tij po luanin pranë tempullit kur u sulmuan nga “banda” e majmunëve.

Megjithëse u dërgua në spital, fëmija ndërroi jetë para se mjekët të arrinin ta trajtonin.

“Ai u dërgua me urgjencë në spital, por mjekët e deklaruan të vdekur menjëherë pas mbërritjes”, tha një zyrtar për mediet lokale.


Shtuar 16.11.2023 18:21