Edona James kalon në “ekstrem”: Ishalla nëna e ka shitur shtëpinë që të më votojë mua

Banoren e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James, duket se e kanë kapluar emocionet e finales.

Ajo së fundmi ka bërë një bisedë me Monika Salihun, pak para se të flinin.

Transgjinorja nga Suhareka thotë se shpreson që nëna e saj e ka shitur shtëpinë për të marrë vota.

Kjo gjë e ka habitur këngëtaren, e cila ka reaguar menjëherë duke thënë: “Mos thuaj ashtu”.

E njëjta më pas i drejtohet kamerës, teksa jep një mesazh për të ëmën.

Edona: Nëse nuk e fitoj unë këtë Big Brother, dua të fitojë Lumbardhi

“Shite shtëpinë, perdet, gjithçka”, tha James duke treguar më tej se po bën shaka.

Në finale janë katër: Edona James, Blerando, Lumbardh Salihu dhe Shqipe Hysenaj.

Finalja e madhe e këtij formati do të jetë më 2 shkurt (e premte).


Shtuar 31.01.2024 12:25