Bora asnjë fjalë, Olsa Muhameti hidhet në sulm ndaj Donaldit: Nuk je burrë! (FOTO LAJM)

Historia e Donaldit me Beatrixin në “Big Brother VIP” po merr të tjera përmasa. Por nëse një histori romentike në ekran pëlqehet shumë nga publiku, ky nuk është rasti, pasi Donaldi po shihet nga shqiptarët si një tradhtarë ndaj Bora Zemanit e cila është shprehur publikisht se po e pret jashtë dhe kanë lënë pezull një histori që emocionoi shikuesit.

Ndërkohë për zhvillimet e fundit Bora ka zgjedhur të hesht, por reagimi shumë i revoltuar i Semit dhe Olsa Muhametit tregojnë se ajo nuk po e përjeton aspak mirë.

Olsa Ka shkruar në Instagram:

“Një burre i vertetë nuk luan lojra me një grua, vetëm burrat e dobët, të pasigurte dhe të pamaturuar e bëjnë këtë”.

Gjithashtu ajo ka treguar vlerësimin për Borën, që është një femër e fortë dhe me dinjitet që i qesh të ardhmes./albeu.com/