Arbana Osmani uron pavarësinë e Kosovës me fjalët emocionuese!

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka uruar 16 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Përmes një postimi në Instagram, ka ndarë pamjet krah presidentes Vjosa Osmani, ku shkruan:

“Gëzuar Pavarësinë Kosovë, ky vend që ndër vite, më ka falur kaq shumë dashuri, dhe kaq shumë miq të mirë. Gëzuar disa prej  njerezve më puntore e më frymëzues që njohin, vazhdoni të shndritni dritën tuaj”

View this post on Instagram

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)


Shtuar 17.02.2024 10:43