A është më e virgjër? Sindi Loci pranon lidhjen dhe jep këtë përgjigje (FOTO LAJM)

Me hyrjen në “Përputhen” Sindi ra në sy të publikut pasi pranoi se i është përkushtuar shkollës dhe nuk ka pasur kohë për një lidhje stabël ndaj ishte e virgjër. Kjo e fundit mori gjithë vëmendjen e publikur dhe u be shpesh here temë diskutimi prandaj ish-konkurrentja nuk do të shpejt.

Por së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ish-konkurrentja pranoi se ka nisur një lidhje me një djalë nga Prishtina.

E pyetur nga moderatorja e emisionit Ester Bylyku nëse tani që është në një lidhje gjërat kanë ndryshuar për të, Sindi preferoi të marr specin djegës dhe tha: Jam betuar që nuk flas më për këtë pjesë. Më mirë po digjem me spec. (qesh)”


Shtuar 2.10.2021 14:02