‘A do të futesh përsëri në ‘Big’?’/ Ja si përgjigjet Sara

Sara Gjordeni, ish-konkurrente e formatit të ‘BBV3’, ka qenë një ndër personazhet më të komentuar sidomos pas daljes së saj.

Siç e dimë ajo krijoi një lidhje me një tjetër banor të shtëpisë, Bardhin, të cilët momentalisht nuk janë më pjesë e asaj gare por dhe mund të jenë ku i dihet?!

Për këtë ka folur vetë Sara.

Teksa ka krijuar një pyetësor mbrëmjen e sotme ajo është pyetur prej dikujt nëse do të futej përsëri në ‘Big’ dhe Sara përgjigjet: Si mendoni ju, pas gjithçkaje që kam kaluar në atë ‘Big’, duhet të rikthehem?’


Shtuar 10.04.2024 23:30

Tags: ,