‘Sapo filluam, prisni!’/ Çfarë po ‘thur’ Ilnisa dhe Julia?

Ilnisa dhe Julia janë dy ish-konkurrente të formatit ‘BBV3’ të cilat mbrëmjen e sotme janë bërë së bashku.

Ka qenë Ilnisa e cila ka postuar një fotografi me aktoren teksa përbri shkruan: Sapo filluam, prisni…

Menjëherë kjo fotografi është postuar dhe nga Julia e cila e ka shoqëruar me një ‘emoji’ që shkel syrin.

Çfarë planesh po thurin vallë? Kjo mbetet për t’u parë…


Shtuar 10.04.2024 23:52

Tags: , ,