Me këtë truk, do ta keni shumë të lehtë të kombinoni veshjet e vjeshtës dhe dimrit (FOTO LAJM)

Sfilatat Pranverë 2022 duket se u përqendruan te ngjyrat dhe prerjet e copave, megjithatë, tek-tuk u pa edhe një truk i cili do t’ju lehtësojë punë për veshjet e vjeshtës dhe dimrit.

Ndoshta nuk duhet t’i paketoni të gjithë fustanet e verës dhe pranverës, pasi mjafton t’i vishni me një bluzë, këmishë ose pulovër poshtë dhe do të dukeni si yll i street style-it.

Ndiqni galerinë e mëposhtme:


Shtuar 26.10.2021 15:50