Disa sekrete se si të dukeni disa kilogramë më pak me veshjet dimërore (FOTO LAJM)

Ju ka ndodhur që gjatë dimrit, edhe pse mund të keni një peshë trupore normale, me gjithë ato shtresa veshjeje mund të dukeni si një thes. Ndërsa mikesha juaj duket e mrekullueshme, e hollë, elegante dhe veshur ngrohtë.

Kush është sekreti i saj?

Ndiqni galerinë e mëposhtme:


Shtuar 26.11.2021 14:49