Zbulohet sekreti i Beyonce për lëkurë me shkëlqim

Beyonce është padyshim një nga ikonat tona të preferuara të modës dhe është një nga personalitetet e modës më me ndikim. Por ajo që të vjen në mendje kur dikush flet për të, është padyshim lëkura e saj rrezatuese dhe pamja e saj intensive në çdo paraqitje.

Beyonce zgjedh të bëjë diçka ndryshe me kremin e syve. Përveç syve, ai e përhap atë në të gjithë fytyrën e saj. Krahasuar me kremin e saj të fytyrës, kremi i syve është më i hollë dhe përbëhet nga grimca më të vogla, kështu që lëkura thith përbërësit e kremit më lehtë.

Ajo bën të njëjtën gjë në qafën dhe dekoltenë e saj.

Sa i përket trupit, kremrat e trupit nuk e bindin këngëtaren bukuroshe. Beyonce vendos krem ​​fytyre në trup dhe aq më tepër në ditët kur lëkura e saj ndihet e thatë. Kjo justifikon lëkurën e saj me shkëlqim./albeu.com

Shtuar 8.06.2021 05:06