Vinicius kujton ditën më të bukur dhe zbulon arsyen pse buzëqesh çdo ditë

Në një intervistë të dhënë për TNT, sulmuesi i ri i Real Madrid, Vinicius Junior ka folur për karrierën e tij dhe mundësitë që ka për t’u përmirësuar:“Jam i ri dhe te Real Madrid jam shumë i lumtur, buzëqesh çdo ditë. Prezantimi si lojtar i Los Blancos ka qenë një nga ditët më të bukura të jetës ime”, ka thënë braziliani.“Real-i më ka ndryshuar jetën dhe sot e di se mund të bëhem një nga futbollistët më të mirë në këtë klub”.

 


Shtuar 18.03.2021 19:50